Inzerce a seznamka
pro zájemce o vegetariánství, duchovní život,
ekologii a další alternativní směry

ÚVODNÍ
STRANA
PROCHÁZET
INZERÁTY
PŘIDAT
INZERÁT
SCHRÁNKA
SMAZAT EDITOVAT

Zadejte podmínky pro vyhledávání v databázi inzerátů:
Novinky Nejvíce odpovědí Skupiny Pomoc
Počet nalezených inzerátů: 762


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-23
Jméno:
 RK  
Věk: 24
Město:
 Praha  
Ahoj všem, zkusím to i touto cestou, třeba se usměje štěstí. :-) Hledám touto cestou nové přátele a kamarády všech věkových kategorií (nezáleží mi ani na pohlaví), kteří se zajímají nebo přímo studují psychologii, astrologii, rádi fotí, cestují, čtou, sledují filmy, navštěvují čajovny nebo kavárny, vegeteriány, vegany i nevegany, vlastnící třeba stejně jako já kočku nebo milují hluboké i povrchní rozhovory naživo i přes chaty a srandu. :-) Myslím, že jsem celkem v jádru přátelská a optimistická holka, ale život mi v posledních letech uštědřil docela silné rány a já se uzavřela do sebe a začala být dost nedůvěřivá. Procházím teď nějakou krizí, kdy mě neskutečně štve nastavení tohoto světa, chování lidí (bezpráví, intolerance, manipulace, faleš atd.) a ráda poznám někoho, kdo si tímto prošel nebo stále prochází také. Neustále teď bilancuji svůj život a přemýšlím, jak začít znovu a lépe. Obklopena lidmi s podobným pohledem na svět, co mě podrží i nastaví zrcadlo, pokud to bude třeba, autentickými, upřímnými, pozitivními (což jsou vlastně i vlastnosti, které mohu nabídnout také). Nejsem žádný sluníčkář, který bezpodmínečně miluje všechny tvory na zemi a nejraději by každého vyobjímal :-) - naopak, někdy si třeba říkám, že někteří by spíš potřebovali dostat jednu za uši, aby se vzpamatovali (nadsázka :-)), ale současně nejsem ani negativistický bubák, který vidí problémy i tam, kde nejsou, o všem jen dlouze žvaní a snaha o konstruktivní řešení situace je nulová (takové vysavače energie si obvykle ve své blízkosti dlouho nenechám). Je asi fajn stát někde mezi. Umět přijímat i dávat. Ty jo, to jsem se zas rozkecala. Tak jestli rezonuješ s něčím, co jsem tu popsala, případně jsem tě něčím zaujala, neváhej se ozvat, budu se těšit. :-)
odpověz schránka: 5 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-22
Jméno:
 Katerina  
Věk: 28
Město:
 Praha  
   
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :).
odpověz schránka: 3 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-20
Jméno:
 Tereza  
Věk: 29
Město:
 Hradec Králové  
Ahoj. Možná i touto cestou je možné najít partnera, s nímž si budeme vzájemně spřízněnými dušemi, duchovními dvojčaty. Ráda budu společně budovat láskyplný rodinný život, zažívat dobrodružství a netradiční zážitky, hledat cestičky, které vedou trochu odděleně od "hlavního proudu". Ráda budu bok po boku kráčet s člověkem, se kterým si budeme rovnocennými partnery, kteří si důvěřují, respektují se, věří v sebe a jsou si vzájemně oporou. Příroda, východy Slunce, turistika, jóga, mantry, reiki, esence, "práce" na sobě, práce na zahradě... To je mi blízké. Nepotřebuji nejnovější model telefonu... Věřím - vím, že funguje něco "víc mezi Nebem a Zemí", ať to nazveme Zdrojem, Vesmírem, Přírodou či Bohem. Věřím v sílu myšlenky. Pasují mi hlavně zemská znamení zvěrokruhu. Je pro mě důležitá duchovní složka života, jsem si však vědomá toho, že i materiální část je potřeba. Jestli máš stejný nebo podobný názor, budu ráda, když napíšeš.
odpověz schránka: 4 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-15
Jméno:
 Aya  
Věk: 25
Město:
 Zlín  
Ahoj! Jsem divoká slečna, která v duši běhá s vlky 🐺. Jsem divoká a hledám k sobě někoho kdo tohle chápe a nebude mít tendence si mě zcela ochočit a nechá mi něco zmme divokosti :) Ráda kreslím, maluju, fotím, topím se v knihách a miluju zvířata. Taky ráda zkouším nové věci. Učím se jak být víc EKO. Miluju přírodu, lesy, louky a dlouhé procházky.
Táhne mě to ke Keltům i k Budhismu, učím se být vyrovnaná a pozitivní.
Najde se tady někdo v podobném věku a zájmy aspoň na nějaké to povídání? :)
odpověz schránka: 6 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-07
Jméno:
 Magdalena  
Zena,kráčející po duchovní cestě,hledá k sobě partnera,který by jí doprovázel.Zažívat vše krásné,co život nabízí.Smát se,psát si krásné sms ,myslet jeden na druhého a milovat se.Dvě energie jsou víc,než jen jedna.
odpověz schránka: 8 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-04-05
Jméno:
 Hvězdička  
Věk: 36
Město:
 Zdar nad Sázavou  
Hledám lásku, spřízněnou duši,muže duchovně založeného s vyřešenou minulostí,který by rád se mnou podnikal v duchovních směrech.Jsem masérka,kartářka a maminka 10leté dcerky.
odpověz schránka: 2 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-28
Jméno:
 Jana  
Věk: 48
Žena prohlédající iluzi a snažící se vystoupit z duality, by ráda poznala muže, který to má podobně. Je empatický, komunikativní, rád sdílí Život a umí jít do životní změny. Jsem VŠ 48 roků se dvěma dětma.
odpověz schránka: 3 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-28
Jméno:
 Šakti  
Věk: 44
Město:
 Praha  
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)
odpověz schránka: 4 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-28
Jméno:
 Majda  
Věk: 68
Město:
 Humpolec  
   
hledá příjemný dědeček, kterému to ještě dobře myslí, nezadaný s vyřešenou minulostí s chutí do života
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-26
Jméno:
 spřízněná  
Věk: 46
Město:
 okres VS,NJ,FM,OL  
Hledám kamaráda spřízněnou duši ... sdílení pocitů, tanec, humor, rozvoj osobnosti, vnímání energie, otevřenost, romantika, divokost, senzitivita, hudba ...
odpověz schránka: 1 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-19
Jméno:
 zdeňka  
Věk: 38
Město:
 liberec  
Maminka s dětmi hledá hodneho člověka kterej mi bude pomahat jen vážně do 40 let ozvise
odpověz schránka: 3 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-19
Jméno:
 Mlhovina  
Věk: 45
Město:
 České Budějovice  
   
Ráda bych navázala hezké přátelství s mužem, který ctí moudrost, pokoru a otevřenost, který se snaží přijímat lidi takové, jací jsou, a jehož bytí na tomto světě prostupují záležitosti, které nás přesahují. Smysl pro humor vítán.
odpověz schránka: 4 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-17
Jméno:
 Shanty  
Věk: 38
Město:
 Liberec  
Věřím, že ještě můžu a mám hledat…svou druhou polovinu, abstinenta a nekuřáka, s kladným vztahem k dětem.
Přála bych si najít někoho, kdo by též rád pracoval na vědomém a citovém vztahu.

Jsem svobodná matka, 38 let, skromná, zcestovalá… Asie mi změnila pohled na život a na svět, negativní měním v pozitivní a ráda se z toho učím. Přikláním se k myšlence žítí v komunitě a ve spojení s přírodou, permakulturou a soběstačností...

- Zastavám vegetariánství
- Na svých 38 let mám mladiství vzhled, proto se mohou osmělit i mladší mužské bytosti...

"Nemluv se mnou o své duchovnosti. Nemám zájem... Prosím, nemluv se mnou o "čistém vědomí" nebo "o životě v absolutnu". Chci vidět, jak se chováš ke svému partnerovi. Ke svým dětem, rodičům, tvému vzácnému tělu.
Prosím, nedávej mi přednášku o iluzi odděleného já nebo o tom, jak jsi dosáhl blaženosti za pouhých 7 dní. Chci cítit skutečné teplo zářící z tvého srdce. Chci vědět, jak dobře umíš naslouchat. Jak vnímáš informace, které neodpovídají tvé vlastní filozofií. Chci vidět, jak komunikuješ s lidmi, kteří s tebou nesouhlasí.

Neříkej mi, že jsi probuzen a zbaven ega. Chci tě poznat mimo slova. Chci vědět, jak se cítíš, když tebe obklopují neštěstí. Jestli dokážeš se úplně ponořit do bolesti a nepředstírat, že jsi nezranitelný. Jestli umíš procítit svůj hněv, ale nejít do násilí. Jestli jsi schopen naplno prožit smutek, aniž bys se stal jeho otrokem.

Jestli umíš snést svou hanbu bez ponižování jiných. Jestli dokážeš udělat chybu a přiznat to. Jestli jsi schopen říct "omlouvám se" a myslet to vážně.

Nemluv se mnou o své duchovnosti. Mne to nezajímá. Jen se s Tebou chci setkat. Poznat tvé srdce."

J. Foster

více o mně http://profil.najdise.cz/shaanty
odpověz schránka: 11 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-11
Jméno:
 Et.  
Nečekám na nic, je mi vlastně docela fajn, mám důvěrný vztah s horským kolem, s vodou v létě, se sněhem v zimě…raduju se ze života s přáteli a vlastně stále věřím, že existuje někdo s kým člověk může věci sdílet a zůstat sám sebou, s respektem k prostoru toho druhého a zodpovědností za své vlastní štěstí….spřízněná duše s kterou se dá pobíhat po lese, vnímat ticho, stromy a bytosti živlů, ale i lyžovat v Dolomitech….ten co už tak nějak tuší, že události každého dne jsou odrazem našeho vnitřního světa a sestoupíme-li do srdce jsme přesně tam odkud můžeme tvořit, jsme doma. Děti jsou dospělé a já nehledám esoterika, kvantového fyzika, nebo gurua co má ve všem jasno, ani triatlonistu se stopkama v ruce, ale tvořivého kamaráda co stojí pevně na nohou, umí podporu přijmout i dát a svět, zrovna tak jako lidská duše, je pro něj úžasné místo, kde se dá stále objevovat a často stát v němém úžasu a s velkým díky k událostem, které přichází.
odpověz schránka: 8 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2018-03-03
Jméno:
 Čekanka  
Město:
 Brno  
Hledám kamarádku - takovou svoji druhou sestru. I když jsem na duchovní cestě prošla více směry, věřím v Ježíše Krista. Mám ráda zejména duchovní knihy, hudbu, kulturu, přírodu. Můžeme spolu sdílet své životní příběhy. Jsem z Brna.
odpověz schránka: 5 editovat smazat


Strana: | 1 |2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | inzerce a seznamka