Inzerce a seznamka
pro zájemce o vegetariánství, duchovní život,
ekologii a další alternativní směry

ÚVODNÍ
STRANA
PROCHÁZET
INZERÁTY
PŘIDAT
INZERÁT
SCHRÁNKA
SMAZAT EDITOVAT

Zadejte podmínky pro vyhledávání v databázi inzerátů:
Novinky Nejvíce odpovědí Skupiny Pomoc
Počet nalezených inzerátů: 2045


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-19
Jméno:
 Katka  
Věk: 40
Město:
 Havířov  
Hledám muže pro společné sdílení, se zájmem o duchovní růst.
odpověz schránka: 1 editovat smazat


Inzerát:
 Prodám, nabízím
2017-10-18
Jméno:
 Veverka  
Věk: 22
Město:
 Litoměřice  
   
Dobrý den, mám velice dobře zkušenosti s výrobky PowerMatrix. Pokud budete chtít více informací, a pomoc s objednáním, určitě se mi ozvěte - veronika606@seznam.cz
Přeji hezký den, Veverka
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-18
Jméno:
 DAVID MIRGA  
Věk: 41
Město:
 bohumin  
   
hledam vegetarianku :)
ktere by nevadilo si zameditovat se mnou ale i se
pomilovat :)uprimnou
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-17
Jméno:
 Michael  
Věk: 28
Ahoj,
mám sen, že potkám krásnou, milou a štíhlou blondýnku plnou citu a lásky, se kterou začnu žít a rozvíjet své Srdce. Já: delší vlasy, černé a zelenohnědé oči, sportovní postavy. Zn. Společné bydlení a sdílení citů. :)
Napiš.
odpověz schránka: 1 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-17
Jméno:
 Liio  
Město:
 Beskydy  
Poslední dny a týdny cítím stále silněji společnou existenci spřízněné duše, víc než kdy jindy. Snad moment setkání. Místy tak silně, až mě to dojímá. Vnímám, jak jemně odpovídáš, ale nevím jestli z tohoto světa. Možná ano. ..Říká se, že spřízněných duší máme víc. Vhodných pro zakoušení života nejspíš ano. Do této chvíle jsem to neřešil, možná nebyl připraven nebo nepotřeboval, ..nechával vše na osudu. Snad jsem se jen po očku trošku rozhlížel. :-) Ale teď Tě hledám aktivně.. a pozývám do svého života.
To, co hledám, po čem moje duše nejvíc touží, je vroucí souznění se stejně naladěnou bytostí, společné splynutí v harmonii, lehkosti. Souznění tvého srdce a mého srdce ..prolnutí našich duší ve fyzické realitě i jemnohmotném světě. Snad nic jiného ani nepotřebuji. Jen existovat jeden pro druhého, jít spolu lehce životem ..a soucítit všechno tak mohutně a silně, až to dá vzniknout ohromné síle. Síle, která nepotřebuje nic víc.. vše stojící v cestě rozmetá, nepravdivé spálí, vyčistí a prozáří.. zachrání svět. Pokud rozbrnkáváš podobnou strunu, a díváš se na život podobně, bez kompromisů, ..totiž že by ses klidně vzdala třeba všech pozemských prožitků, a stačil by ti snad i jen jeden jediný.. ..absolutní propojení srdcí, vzájemné prolnutí duší, ozvi se. Možná se setkáme.
Dá se říct, že bych ani nepotřeboval zakoušení dalšího nového ve hmotě. Ale s Tebou klidně ..nebráním se: ""Třeba romantická procházka krásnou zámeckou zahradou, ruku v ruce spolu, pod korunami majestátných platanů, bílí daňci v povzdálí.. cítit volnost bytí, hloubku vzájemného propojení, celý vesmír v nitru ..a dojetím z úcty ke všemu.. ani nedýchat. Srdce mít otevřené a uvnitř plakat štěstím. Neskutečná nádhera okamžiku."" Ano, chtěl bych a toužím..
Z vyššího pohledu to vnímám tak, že tady a teď je potřeba zachránit Zemi .. a jít dál. Nepřipadá mi, že bych tu byl zrozen pro něco jiného. Jen pomoct zachránit Zemi pro ostatní .. pak najít naše duše, společně vyzářit v absolutní lásku, a jít propojeni dál. Nevyhnutelně. Potenciál je v nás. V každém z nás, v každém člověku je obrovská síla, neskutečná.. málokdo ji připouští, málokdo cítí. A každý má snad jen jeden protějšek, duši, která je pro takovýto okamžik ta pravá a jediná.. spojit se v jedno, jít životem, éterem, bytím.. a možná i celou věčností spolu. Jedna duše, jedno tělo.. Tak, jak se to píše v bibli (?) ..nečetl jsem, jen cítím.
Hmotné statky mě až tak moc neoslovují, člověk ale ve hmotě fungovat musí. Jsem dost pragmatický a stojím při zemi, jsem ukotven v realitě, nelítám.. Teď třeba jdu spravovat sekačku, a pár dnů budu kosit před večerem trávu. Od konce léta ještě docela narostla. :-D Do zimy je třeba pořezat dřevo, zorat bramborová políčka..
Jenže uvnitř jsem naladěn na mnohem jemnější a hlubší prožívání reality, než tohle běžné. Absolutní přednost má výstup z koloběhu lidství, podstata života, vůbec podstata existence.. její poznání, prozření. Se spřízněnou duší, duchovní partnerkou bych si přál poznávat a vnímat společně, jít touto cestou, souznít na stejné frekvenci.
Ve společném vztahu vyznávám trvalé, neměnící se hodnoty.. hlubokou vzájemnou důvěru, pravdu, krásu a něžnost intimity, čistotu a sílu propojení, jemnost, věrnost.. ..absolutní věrnost chci dát, snad věčnou a zároveň nepoutat, sdílet svobodu a volnost. Vše plně soucítit. Chci porozumět tvé bolesti, pokud nějakou máš, odstranit ji. Procházet společně iluzí hmoty s lehkostí, bez zaváhání. Nebojím se riskovat, že budu raněn ..při sbližování.. nechci zraňovat. Mám rád jemnost. Vnitřní i vnější krásu, cit, harmonii, mám rád něžnost, i smyslnou oduševnělost. A také nespoutanou sílu vědomí, sílu vášně, která dokáže měnit svět .. rozproudí vše do pohybu. Vítám touhu po probuzení, ta nenechá člověka vychladnout. Ponouká ho k uvědomování si sebe sama a celého bytí. Rád vnímám oduševnělost v každém okamžiku..
Má temná stránka.. tak, jak velmi rychle dovedu vzplát, potkám-li tu pravou dívku, ženu.. ..naprosto a bezvýhradně se jí otevřít ..zcela se Ti oddat. (stav, kdy je člověk v rozšířeném vědomí a schopen zázraků, .. nebo zemřít pro lásku). Pak i naopak dovedu být naprosto chladný, nelítostný, nedotknutelný, své nitro neotevírám. Je to tehdy, když nevidím hloubku, necítím oduševnělost, cit, harmonii, nic ..jen povrch, pózu nebo plytkost doby. To mně neosloví. Ale také rozhodně nehledám zaháčkování v náboženstvích, ani v duchovnu, ve slepé víře.. ani ve hmotě, ve vzorcích, v ezoterice, nebo ve světských záležitostech, zátěžích. Na druhou stranu vím, že je nutné přes toto všechno projít, niterně skrz ..skrz lidství, hmotu, duši, středem všeho, vše si prožít. Vše pojmout, projít bez zabřednutí a zaváhání .. v průběhu prozřít, neztratit při tom duši ani smysly, ustát svět, a z lidství pak v absolutním okamžiku uvědomění vyzářit do existence. Hledám vlastní pravdy, hloubku poznání a božské uvnitř nás, nehledám vně nás. Mám to tak směrem k sobě, i směrem k ostatním. To nedozrálé ve mně mě ubíjí.. je schopno ochromit člověka na dlouhou dobu, někoho i zničit. To zablokované v nás znecitlivuje vnímání ..je schopno přivodit stagnaci, otupělost. Proto měním sebe, a bez váhání i celý svět přímo ze svého nitra svým uvědomováním. Všechno špatné i dobré se prvně zrodí uvnitř člověka, vzejde z vědomí, až posléze se vyzrcadlí do hmoty. Hmotný svět je jen špička ledovce, a navíc iluze. Měním nastavení světa, vnímání světa ..měním ho na lásku. Zároveň hledám..
Nebojím se zůstat sám, když se nesetkáme. Ale jestli máš odvahu, a snažíš se o totéž .. snažíš se bez kompromisů o absolutní osvobození své duše i těla ze hmoty ..potom by potěšilo vědět, že někde existuješ, že rozezníváš stejnou strunu. Jestli tě něco z napsaného oslovuje, tak možná tvá duše silně souzní, bije na poplach, nebo třeba v pohnutí jemně pláče ..možná touží po schledání. Pak poskládej prosím pár písmenek ;-) a napiš.. Napiš klidně otevřeně, citově, bez obalu.. na strach nedbej, jestli jsi si (ne)jistá! Vždyť je zcela možné, možná jisté, že se z existence nejspíš dobře známe. Ženy mají v tomto navíc lehčí úlohu ..jsou v citovém sdělování odvážnější a otevřenější, než muži. :-)
Nicméně já tady a teď v současném životě jsem právě trošku plachý, ..v komunikaci, v intimitě malinko zdrženlivější, ač se to možná nezdá. Proto si dovolím použít citaci z inzerátu zde na stránkách, který jsem četl: ""Rád(a) bych se seznámil(a) tak nějak opatrněji"" ..(psala ho žena). Já k tomu jen dodávám, sice opatrněji, "ale zároveň klidně s vroucí vášní a nezpoutanou silou citů", snad to ustojíme, :-D Liio.
odpověz schránka: 2 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-17
Jméno:
 Pavel  
Věk: 40
Město:
 Střední Čechy, Praha  
Rád cestuju, courám se po horách nebo mě baví cyklovýlety, oslovuje mě pěstování, zahradničení, ekologie, ale baví mě i město. V létě u vody a v zimě oheň v kamnech nebo sauna. Schází mi pocit společného bytí, komunikace. Rád bych navázal kontakt se ženou pro společnou cestu životem. Jsem pozitivní, upřímný a kreativní člověk, mám spoustu zájmů a vyšší štíhlou postavu. Bydlím mezi Kladnem a Berounem kousek od metropole na západ. Mám víc volného času než dnes bývá běžné, protože podnikám, daří se mi, mohu si organizovat čas, tak jak potřebuji, ale jsem stále mezi stejnými lidmi a nemám moc možnost poznávat nové, prostě něco za něco, tak zkouška seznamky:). Byl jsem dnes v lese a procházel se spadaným listím a říkal jsem si, jak by to mohlo být fajn vzít někoho sebou - nepřidáš se:-)?
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Prodám, nabízím
2017-10-16
Jméno:
 Aleš  
Město:
 Brno  
   
Dobrý den, rád bych nabídl dva železné indické karahi průměru 62 a 53cm a k nim dva hořáky Bharat. Dlouhodobě uskladněné, nepoužívané (jeden set byl použit jednou). Pouze osobní odběr v Brně. Fotky na vyžádání emailem. Pouze dohromady za 5tis.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-15
Jméno:
 Martin  
Věk: 29
Město:
 Plzeňský k.  
   
Ahoj,
Rád bych touto cestou našel spřízněnou duši, případně osamělou slečnu. Která má v dnešní době jiný pohled na svět.
Jsem takový kluk z lesa, kterému občas připadá, že do dnešního světa úplně nepatří - ale normálně žiji v civilizaci, jezdím autem :)
Volný čas nejraději trávím v přírodě se psem, cestuji, žiji tady a teď. Jsem šťastný sám se sebou, nepřekážím si - ale ženská energie přeci jen chybí..

Přizná se že něco podobného dělám poprvé, ale zkusím jít náhodě naproti. Pojďme na to pomalu a začněme dopisováním :)
odpověz schránka: 1 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-15
Jméno:
 Ivana  
Věk: 29
Město:
 Domazlice  
Ahoj nevím skousim, a skousim a nic, nemám štěstí na může k tery ví co je život . jsem vdaná ale už nám to delší dobu neklape a proto hledám k sobě chlapa na život. K který si mě bude vážit a bude mě brát takovou jaká jsem. Jsem romka plnoatohla žena z vyresenou minulosti. Ozvy se
odpověz schránka: 2 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-14
Jméno:
 Libor  
Věk: 43
Město:
 Praha  
   
Zkouším touto cestou najít pro hlubší přátelství/vztah spřízněnou duši-vyrovnanou a pohodovou subtilni dívku/ženu s duchovními zájmy - východní filozofie, zen, se zajmem o vnitřní hledání a o přírodu. Pokud chces poznat spolehlivého a odpovědného muže 43 let a nevadi Ti pes, toulky přírodou, ráda zajdeš do čajovny, prosim ozvi se. Věk není až tak důležitý, Děkuji a budu se těšit. Libor.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-14
Jméno:
 Honza  
Věk: 27
Město:
 Praha  
   
ahoj:) najdu buddhistku z Prahy? Já 27, vš, nekonfliktní knihomol se zálibou v dešti. H.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-13
Jméno:
 Martin  
Věk: 40
Obejmutí u stromu!:-) rád poznám ženu,která mi věnuje hodinku nebo dvě svého času a nechá se obejmout od neznámého muže.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-13
Jméno:
 Pavel  
Věk: 41
Město:
 Plzeň  
Spokojený, šťastný, a přesto nenaplněný. Takový se cítím. Hlodá mnou pocit, že život má vyšší smysl, rád bych vyrazil k tomu smyslu, cíli, ale nasměrovat se sám neumím. Pokud máš stejný pocit, budu rád, když se mi ozveš a pokusíme to Tomu jít společně naproti.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-11
Jméno:
 Jama Poslednič  
Věk: 34
Město:
 Praha  
HLEDÁM jenom JEDNU JEDINOU. A koho? No přeci multimilionářku, bez závazků, které je tolerantní filantropka - na vážný vztah. Já SŠ, 34, 171cm, vegetarián, abstinent, vzhledu nevzhledného a plus dalších miliondvacet vlastností, koníčků, oslíčků a další blbostí a vážností - nejsem pařící, koncertový typ, spíš vernisáž, výstava, přednáška, kino, divadlo, atd..... Založení rodiny se samozřejmě nebráním, když si padnem do oka.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Inzerát:
 Hledám spřízněnou duši
2017-10-10
Jméno:
 Slavomír Šebek  
Věk: 38
Město:
 Vysoké Mýto  
   
Ahoj Lásko,
hledám touto cestou milou slečnu vegetariánku,která hledá svou životní lásku.Jsem mladý,svobodný,pohledný muž-vegetarián190cm/90kg narozený ve znamení lva s lunou a ascendentem v blížencích,vyznám se v jogách,hindutantře,astrologii, astromagii a okultních meditacích.Mám rád hudbu(psytrance,techno,dnb,house,chill out...),mám rád přírodu,města a procházky,tanec,také tantrické milování a cestování,dokumenty,ganju a jiné přírodní psychedelika,čaje i vitariánskou stravu.....
Mám vlastní zázemí a chybí mi druhá polovička pro společný život v lásce a harmonii a přeji si již konečně nalézt tu pravou osudovou Lásku a poklad v milé a krásné ženě a realizovat naše ideály v běžném každodenním životě.
Láska-Moudrost-Síla
Slavomír Šebek
JHŠVH
I.N.R.I.
odpověz schránka: 0 editovat smazat


Strana: | 1 |2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | inzerce a seznamka